70 tipu delegovani

70 tipů aneb co můžete delegovat?

Deleguj a buď šťastný... Tohle jsou slova, která vidí každý návštěvník mého webu jako první. Proč? Protože právě delegování nám může pomoci při zlepšování, či rozšiřování našeho podnikání, nebo tehdy, když jsme již přehlceni úkoly, termíny, komunikací, atd. A štěstí je to, co , začneme li si místo přehlcení dopřávat pohodu, odpočinek...alespoň občas.

document-3268750_1920

Proč se spolupráce počítá?

Pokud začínáme podnikat a nebo jsme v podnikání již dlouho, zapomínáme, že nejsme roboti, ale že máme pouze dvě ruce a 24 hodin denně. Ať chceme nebo ne, tak se nám do jednoho dne nevejde vše a musíme si práci umět jak rozložit, tak se o ní i podělit s ostatními.

IMG_9985

Nehledejme štěstí..

..jinde, Štěstí máme v Sobě. Pokud patříte mezi ty, kteří čekají na Ažlend, tak mám pro vás jednu zprávu. Až je výraz, který nikdy nevyjde tak jak si přestavujeme a myslím si, že když se podíváme do minulosti tak na to přijdeme. Kolikrát jste si řekli až… a nevyšlo to a nebo vše vyšlo jinak než mělo?

workplace-1245776_1920

VIRTUÁLNÍ ASISTENTKA, TAK TROCHU JINAK

Předpokládám, že s pojmem virtuální asistentka jste se již setkali, ale nepřišli jste na to, jak by Vám mohla v podnikání pomoci? To jsou otázky, se kterými se setkávám poměrně často a proto jsem se rozhodla Vás do světa virtuálních asistentek zasvětit. Zvedá telefon, a co dál?

Darja - blog

SPOLUPRÁCE, KTERÁ BAVÍ...

Někdo si na dnešní dobu stěžuje, ale já to vidím jinak. Vidím příležitost žít a pracovat tak, jak si přejeme a jak jsme nikdy netušili, že to bude možné. Abychom mohli růst my, a tím i naše podnikání, je třeba se naučit spolupracovat s ostatními, přeci jen jsme lidé a ne neúnavní roboti. Ale ne vždy je to lehké.