Proč se spolupráce počítá?

Pokud začínáme podnikat a nebo jsme v podnikání již dlouho, zapomínáme, že nejsme roboti, ale že máme pouze dvě ruce a 24 hodin denně. Ať chceme nebo ne, tak se nám do jednoho dne nevejde vše a musíme si práci umět jak rozložit, tak se o ní i podělit s ostatními.

Nehledejme štěstí..

..jinde, Štěstí máme v Sobě. Pokud patříte mezi ty, kteří čekají na Ažlend, tak mám pro vás jednu zprávu. Až je výraz, který nikdy nevyjde tak jak si přestavujeme a myslím si, že když se podíváme do minulosti tak na to přijdeme. Kolikrát jste si řekli až… a nevyšlo to a nebo vše vyšlo jinak než mělo?

VIRTUÁLNÍ ASISTENTKA, TAK TROCHU JINAK

Předpokládám, že s pojmem virtuální asistentka jste se již setkali, ale nepřišli jste na to, jak by Vám mohla v podnikání pomoci? To jsou otázky, se kterými se setkávám poměrně často a proto jsem se rozhodla Vás do světa virtuálních asistentek zasvětit. Zvedá telefon, a co dál?

SPOLUPRÁCE, KTERÁ BAVÍ...

Někdo si na dnešní dobu stěžuje, ale já to vidím jinak. Vidím příležitost žít a pracovat tak, jak si přejeme a jak jsme nikdy netušili, že to bude možné. Abychom mohli růst my, a tím i naše podnikání, je třeba se naučit spolupracovat s ostatními, přeci jen jsme lidé a ne neúnavní roboti. Ale ne vždy je to lehké.