Jak pomoci své virtuální asistentce být lepší? - VA*HUB

Jak pomoci své virtuální asistentce být lepší?

Dnešní doba vyloženě vybízí k přesouvání všech aktivit do online světa. Není tomu jinak ani v oblasti asistence. Už dávno neplatí, že administrativní činnost zastávají pouze zaměstnanci.

Napsala Darja Janíčková

19.4.2020

Firmy začaly chápat význam online spolupráce a začaly delegovat určité úkoly externím pracovníkům. Nejen že delegace šetří čas, ale také peníze. V případě delegování nemusí totiž firma platit zaměstnance v případě, že pro něj zrovna žádnou práci nemá. Platí pouze za skutečně dokončené úkoly. Práce na dálku je trend, který se bude dále rozvíjet. Stále víc a víc lidí proniká do online podnikání, ať už ze strany firem, tak i ze strany lidí, kteří služby nabízí.

V případě delegování nemusí totiž firma platit zaměstnance v případě, že pro něj zrovna žádnou práci nemá. Platí pouze za skutečně dokončené úkoly. Práce na dálku je trend, který se bude dále rozvíjet. Stále víc a víc lidí proniká do online podnikání, ať už ze strany firem, tak i ze strany lidí, kteří služby nabízí.

 

Znáte ten pocit z dobře odvedené práce?

Dobře odvedená práce, která vás zároveň naplňuje a posouvá dál. Tak přesně takto by se dala definovat práce virtuálních asistentek. Práce pro klienty má několik zásadních rozdílů od zaměstnaneckého poměru. Asistentka je závislá na počtu zakázek, tudíž si zakládá na kvalitě práce možná o malinko víc než klasický zaměstnanec. S každou odevzdanou zakázkou si buduje svoji pověst a jméno.

Velký důraz je kladen na reference. Asistentka má motivaci být výkonná a efektivní. Je totiž velká šance, že se na ni klient v budoucnu znovu obrátí. Virtuální asistentky se většinou pohybují v komunitě, kde se s ostatními ženami z oboru nepovažují za konkurenci, ale naopak si pomáhají.

Každá žena se specializuje na jinou oblast, proto je spolupráce a vzájemná podpora ku prospěchu všem stranám. Přesně to byl jeden z podnětů ke vzniku Online klubu virtuálních asistentek.

“Otevřete se změnám, ale neztrácejte své vlastní hodnoty.”

– Dalajláma

Co je Online klub virtuálních asistentek?

Klub virtuálních asistentek je online komunita pro vybrané členky, které mají zájem pracovat na svém pracovním a osobním růstu. Vstup do klubu zajistí okamžitý přístup k exkluzivním informacím nejen ze světa virtuální asistence. S více než 10 let zkušenostmi předávám členkám znalosti, postřehy, tipy, triky a pozitivní energii, která je při práci velmi důležitá.

Zakládám si na osobním přístupu. Individuálně odpovídám na dotazy a předávám zpětnou vazbu na všechny možné záležitosti. Dotýkám se témat jako například: jak naučit své klienty delegovat práci, jak nastavit celý proces delegování, jak si zjednodušit práci, jak si zlepšit time management apod. V klubu se také soustředím na duševní pohodu a sdílím svoje zkušenosti nasbírané za několik let působení jako virtuální asistentka. Věnuji se tématům jako například předcházení stresu, vyhoření nebo jak pracovat se strachem.

Klub je určen pro všechny ženy, které na sobě rády pracují. Členky jsou jak začátečnice, tak i zkušené asistentky, které chtějí nadále rozvíjet sebe i své podnikání. Do kurzu je nutné přihlásit se přes facebookový profil. Pravidelně probíhají živá vysílání na různá témata, která jsou následně archivována pro pozdější shlédnutí. V členství je zahrnuta také pravidelná individuální konzultace.

blog-post-soluprace-bavi

Pomozte své asistentce s růstem

Pokud čtete tento článek, je dost pravděpodobné, že již s virtuální asistentkou pracujete. Spolupráce vám vyhovuje, ale rádi byste svoji asistentku podpořili v dalším růstu? Máte možnost přihlásit ji do klubu a podílet se na zlepšení efektivity její práce.

Klub funguje na měsíční bázi a členství je možné kdykoliv ukončit. Asistentka má k dispozici přístup k lekcím, které si může postupně dle potřeby projíždět. Momentálně je v klubu již více než 17 lekcí. Lekce je možné začít kdykoliv a lze se k ním zpětně vracet.

Jaké výhody to má pro Vás?

Asistentka bude rozvíjet svoje dovednosti, které bude aplikovat při práci pro vás. Vy tak budete přispívat růstu vašeho byznysu. I ti nejzkušenější ve svém oboru by na sobě měli neustále pracovat. Dnešní doba je hodně zrychlená a mnohdy se nestačíme narůstajícímu tempu přizpůsobit. Samotné firmy a značky často tápou v oblasti rychle se vyvíjejících technologií a pokrok nestíhají sledovat. V klubu učím asistentky, jak s novými procesy a nástroji pracovat, a jak zůstat v obraze pomocí sledování nejnovějších trendů. Asistentka získává přístup k nejaktuálnějším informacím, které může následně využít ve váš prospěch. Účastí v online klubu získá nové zkušenosti, poznatky, přijde na nové procesy, které mohou pomoct zlepšit vaše podnikání. Na základě zpětné vazby mohu říct, že členky klubu často vyzdvihují i posun v sebevědomí, nové dovednosti a lepší zvládání stresu při práci.

Co pro to musíte udělat a kolik to stojí?

Pokud se rozhodnete podílet se na rozvoji svojí asistentky, můžete jí pořídit měsíční členství v online klubu. Cena je 1200 Kč na měsíc. Všechny lekce a informace v klubu se dají projít za několik dní, ale i za několik měsíců. Je to hodně individuální a každý si svoje tempo zvolí sám. Měsíční členství dává velkou flexibilitu. Pokud nebude asistentka spokojená, je možné členství v klubu kdykoliv ukončit.

 

 Jste připraveni posunout práci a efektivitu své asistentky na další level?
Více informací o klubu najdete zde: https://www.stastnava.cz/klub/

Vložením svého e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účel zasílání tématických e-mailů ze světa delegování a virtuální asistence.

spolu
pracujme

odkazy-social
Sledujte nás na sociálních sítích