VA Internship – nabídněte “stáž” virtuálním asistentkám - VA*HUB

virtuální hub: prostor pro delegování, šťastné podnikání a harmonii

VA Internship

Ať už máte zkušenost s virtuální asistencí, nebo zatím ne, můžete se zapojit do jedinečného programu “VA INTERNSHIP” neboli stáže pro virtuální asistentky.

Záměrem není získat “pracovní sílu zadarmo”, i když to může být samozřejmě milá výhoda. Hlavním důvodem je dát zpětnou vazbu virtuálním asistentkám, které začínají a přitom služby, které nabízí, již umí… A nechat si pomoci i se svým podnikáním.

A to je právě velká výhoda – nemusíte danou asistentku zaučovat do kompletně nové dovednosti, aplikací. Každá VA v rámci tohoto programu svou službu již umí, z Vaší strany se tedy jedná opravdu jen o feedback na provedený úkol, na komunikaci, na energii, nastavení procesů, apod.

Je totiž rozdíl pracovat jako zaměstnankyně a poté jako podnikatelka, leč se stejnou službou. A tak se setkáváme tady…

Mám pro Vás výjimečnou nabídku – pojďte se stát “poskytovatelem stáže” (klasické stáže jsou nabízeny ve spolupráci se školou, ale ať prostě víme, o čem je řeč 😉 )

🌟
VY TÍM ZÍSKÁTE:
– na dobu 2 týdnů – 3 měsíců pomoc se svým podnikáním
– parťačku
– zkušenost s delegováním
🌟
VY DARUJETE/INVESTUJETE:
– svůj čas
– své zkušenosti
– feedback na konkrétní kroky, procesy a komunikace dané VA

Samozřejmě také získáte se uvedenými benefity také dobrý pocit, že jste pomohli nejen jedné konkrétní Ženě k vybudování podnikání jako podpory na cestě ke svým snům. A tím také přispějete celému VA trhu, kdy do něj vstoupí další skvělá a sebevědomější VA.

Pokud do toho chcete jít, vyplňte nám dotazník a jakmile pro Vás budeme mít “match” s potenciální stážistkou, propojíme Vás.
Pokud máte další otázku k tomuto, napište mi na darja@lektorum.cz nebo na WhatsApp +420 739 635516.

Pojďte přispět k růstu “kultury delegování” i Vy😍

JSI VA A RÁDA BY SES ZAPOJILA DO PROGRAMU
“VA INTERNSHIP”?

Vložením svého e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účel zasílání tématických e-mailů ze světa delegování a virtuální asistence.

spolu
pracujme

odkazy-social

Sledujte nás na sociálních sítích