Spokojení klienti

"Spolehlivá, otevřená, jasná a odvážná hledat nestandartní postupy. Prostě vědomá žena, která ví, co chce...a tím rozumí i tomu, co chcete Vy.. A když neví, tak se zeptá..."
Sofie Kalyani Sarras
Spirituální průvodkyně, Vizionářka, Inspirátorka
"S Darjou spolupracuji už více než rok. Pravidelně mi pomáhá s úkoly od běžné administrativy, průzkumu, komunikace s partnery až po specifická zadání v online marketingu. Darja reaguje bleskově. Mohu se na ni zcela spolehnout a delegovat tak i důležité úkoly. Pokud hledáte kvalitní virtuální asistentku, která se nezalekne ani anglicky mluvícího prostředí, Darja je pro vás jasná volba."
Jan Onesork
SEO konzultant, internetový marketing
"Darja je pro podnikání ta nejlepší volba, její práce je přesná a rychlá. Dřív jsem si nedokázala představit mít virtuální asistentku a teď si zase své podnikání nedokážu představit bez ní. 🙂 Má dlouholeté zkušenosti, a velký rozhled v mnoha oblastech, je praktická, vtipná a když se do něčeho zamotáte, jednoduše vám poradí, jak z toho ven. Jo a přes počítače a techniku je machr! Děkuji za tvé služby!"
Jana Minaříková
Majitelka studia Janami, masérka, lektorka kurzů
"Popravdě nevím, jak jsem mohla dřív bez Darji fungovat. Považuju naše setkání za osudové a jsem za něj vděčná, každý den. Konečně se můžu věnovat svému podnikání naplno, odpočinout si a nevyhořet, když už je toho moc, a hlavně mám prostor na to být kreativní a věnovat se tomu, co mě naplňuje a v čem jsem dobrá. Darja zvládne ty "otravné administrativní, technické a organizační věci" 10x rychleji, s úsměvem a nadšením a hlavně okamžitě, takže nic nestojí a muže se jít stále kupředu. Neznám lepší způsob jak se z práce, která vás nebaví, nezbláznit - delegujte ji na Darju. Bude za váš business i dýchat a vždy se snažit najít řešení."
Nina Hanáková
Zakladatelka jazykové školy Nina English Brno, jazyková koučka
"S Darjou spolupracujeme již několikátým rokem. Nepatříme mezi lidi, kteří jsou kamarádi s PC technikou, proto je Darji práce pro nás velkou pomocí a úlevou zároveň. To, nad čím bychom trávili spoustu času, má Darja během krátké doby hotovo. Spolupráce s ní nám ušetří spoustu času, který můžeme zase věnovat tomu, co umíme my. Dokáže nám pomoci zrealizovat to, na co my nestačíme. Je spolehlivá, rychlá, iniciativní a svou práci dělá srdcem. Máme díky ní funkční web, e-shop, pravidelnou komunikaci s klienty pomocí newsletterů. To, co oceňuji je i to, že myslí jako by byla součástí naší firmy a nejen „externí spolupracovník“. Hledá vždy řešení s ohledem na to, co je pro nás vhodné i ekonomické. Její služby doporučuji všem, kteří potřebují ušetřit čas, anebo je některá administrativní práce nebaví a tím i zdržuje. Jsme rádi, že jsme jejími klienty."
Ivana a Ladislav Robošovi
Ayurvéda Manufaktura, & Cetrum Revital
"To, co mně bere energii a vyčerpává mě, ty administrativní věci...to Darja udělá s lehkostí a pohodou..příjemná spolupráce. Děkuji"
Monika Jonika Kudelová
Tvůrkyně energetických obrazů, masérka
"Spolupráce s Darjou pro mě byla na začátku mého podnikání zásadní. Je velkým darem pro nás co máme mnoho vizí a potřebujeme je uchopit, správně pojmenovat a srozumitelně šířit mezi lidi. Děkuji a vřele ji doporučuji nám všem."
Jana Minaříková
Majitelka studia Janami, masérka, lektorka kurzů

Další z našich báječných klientů, kteří si cení svého času a už ví, že jejich čas za to stojí..