Spokojení klienti - VA*HUB

Spokojení klienti

“Spolehlivá, otevřená, jasná a odvážná hledat nestandartní postupy. Prostě vědomá žena, která ví, co chce…a tím rozumí i tomu, co chcete Vy.. A když neví, tak se zeptá…”
Sofie Bhutan circle
Sofie Kalyani Sarras
Spirituální průvodkyně, Vizionářka, Inspirátorka

www.kalyani.cz

“S Darjou spolupracuji už více než rok. Pravidelně mi pomáhá s úkoly od běžné administrativy, průzkumu, komunikace s partnery až po specifická zadání v online marketingu. Darja reaguje bleskově. Mohu se na ni zcela spolehnout a delegovat tak i důležité úkoly. Pokud hledáte kvalitní virtuální asistentku, která se nezalekne ani anglicky mluvícího prostředí, Darja je pro vás jasná volba.”
Snímek obrazovky 2018-05-14 v 20.04.41
Jan Onesork
SEO konzultant, internetový marketing

www.onesork.cz

“Darja je pro podnikání ta nejlepší volba, její práce je přesná a rychlá. Dřív jsem si nedokázala představit mít virtuální asistentku a teď si zase své podnikání nedokážu představit bez ní. 🙂 Má dlouholeté zkušenosti, a velký rozhled v mnoha oblastech, je praktická, vtipná a když se do něčeho zamotáte, jednoduše vám poradí, jak z toho ven. Jo a přes počítače a techniku je machr! Děkuji za tvé služby!”
Snímek obrazovky 2018-05-14 v 20.33.33
Jana Minaříková
Majitelka studia Janami, masérka, lektorka kurzů

www.janami.cz

“Popravdě nevím, jak jsem mohla dřív bez Darji fungovat. Považuju naše setkání za osudové a jsem za něj vděčná, každý den. Konečně se můžu věnovat svému podnikání naplno, odpočinout si a nevyhořet, když už je toho moc, a hlavně mám prostor na to být kreativní a věnovat se tomu, co mě naplňuje a v čem jsem dobrá. Darja zvládne ty “otravné administrativní, technické a organizační věci” 10x rychleji, s úsměvem a nadšením a hlavně okamžitě, takže nic nestojí a muže se jít stále kupředu. Neznám lepší způsob jak se z práce, která vás nebaví, nezbláznit – delegujte ji na Darju. Bude za váš business i dýchat a vždy se snažit najít řešení.”
1962830_695195613855476_770983745_n
Nina Hanáková
Zakladatelka jazykové školy Nina English Brno, jazyková koučka

ninaenglish.cz

“S Darjou spolupracujeme již několikátým rokem. Nepatříme mezi lidi, kteří jsou kamarádi s PC technikou, proto je Darji práce pro nás velkou pomocí a úlevou zároveň. To, nad čím bychom trávili
spoustu času, má Darja během krátké doby hotovo. Spolupráce s ní nám ušetří spoustu času, který můžeme zase věnovat tomu, co umíme my. Dokáže nám pomoci zrealizovat to, na co my nestačíme.
Je spolehlivá, rychlá, iniciativní a svou práci dělá srdcem. Máme díky ní funkční web, e-shop, pravidelnou komunikaci s klienty pomocí newsletterů. To, co oceňuji je i to, že myslí jako by byla součástí naší firmy a nejen „externí spolupracovník“. Hledá vždy řešení s ohledem na to, co je pro nás vhodné i ekonomické.
Její služby doporučuji všem, kteří potřebují ušetřit čas, anebo je některá administrativní práce nebaví a tím i zdržuje.
Jsme rádi, že jsme jejími klienty.”
12080005_975736702473950_2826030707922684193_o
Ivana a Ladislav Robošovi
Ayurvéda Manufaktura, & Cetrum Revital

centrumrevital.cz

“To, co mně bere energii a vyčerpává mě, ty administrativní věci…to Darja udělá s lehkostí a pohodou..příjemná spolupráce. Děkuji”
10168224_833144573369186_1511839923_n
Monika Jonika Kudelová
Tvůrkyně energetických obrazů, masérka

Sluncevsrdci.cz

“Spolupráce s Darjou pro mě byla na začátku mého podnikání zásadní. Je velkým darem pro nás co máme mnoho vizí a potřebujeme je uchopit, správně pojmenovat a srozumitelně šířit mezi lidi. Děkuji a vřele ji doporučuji nám všem.”
Snímek obrazovky 2018-05-14 v 20.33.33
Jana Minaříková
Majitelka studia Janami, masérka, lektorka kurzů

www.janami.cz

Další z našich báječných klientů, kteří si cení svého času a už ví, že jejich čas za to stojí..