"S Darjou spolupracuji už více než rok. Pravidelně mi pomáhá s úkoly od běžné administrativy, průzkumu, komunikace s partnery až po specifická zadání v online marketingu. Darja reaguje bleskově. Mohu se na ni zcela spolehnout a delegovat tak i důležité úkoly. Pokud hledáte kvalitní virtuální asistentku, která se nezalekne ani anglicky mluvícího prostředí, Darja je pro vás jasná volba."
Snímek obrazovky 2018-05-14 v 20.04.41
Jan Onesork
SEO konzultant, internetový marketing
"Spolehlivá, otevřená, jasná a odvážná hledat nestandartní postupy. Prostě vědomá žena, která ví, co chce...a tím rozumí i tomu, co chcete Vy.. A když neví, tak se zeptá..."
Sofie Bhutan circle
Sofie Kalyani Sarras
Spirituální průvodkyně, Vizionářka, Inspirátorka
"Spolupráce s Darjou pro mě byla na začátku mého podnikání zásadní. Je velkým darem pro nás co máme mnoho vizí a potřebujeme je uchopit, správně pojmenovat a srozumitelně šířit mezi lidi. Děkuji a vřele ji doporučuji nám všem."
Snímek obrazovky 2018-05-14 v 20.33.33
Jana Minaříková
Masérka, lektorka kurzů, majitelka studia Janami
"Popravdě nevím, jak jsem mohla dřív bez Darji fungovat. Považuju naše setkání za osudové a jsem za něj vděčná, každý den. Konečně se můžu věnovat svému podnikání naplno, odpočinout si a nevyhořet, když už je toho moc, a hlavně mám prostor na to být kreativní a věnovat se tomu, co mě naplňuje a v čem jsem dobrá. Darja zvládne ty "otravné administrativní, technické a organizační věci" 10x rychleji, s úsměvem a nadšením a hlavně okamžitě, takže nic nestojí a muže se jít stále kupředu. Neznám lepší způsob jak se z práce, která vás nebaví, nezbláznit - delegujte ji na Darju. Bude za váš business i dýchat a vždy se snažit najít řešení."
1962830_695195613855476_770983745_n
Nina Hanáková
Zakladatelka jazykové školy Nina English Brno, jazyková koučka

Další z našich báječných klientů, kteří si cení svého času a už ví, že jejich čas za to stojí..