Reference - VA*HUB

Reference

“S Darjou spolupracuji už více než rok. Pravidelně mi pomáhá s úkoly od běžné administrativy, průzkumu, komunikace s partnery až po specifická zadání v online marketingu. Darja reaguje bleskově. Mohu se na ni zcela spolehnout a delegovat tak i důležité úkoly. Pokud hledáte kvalitní virtuální asistentku, která se nezalekne ani anglicky mluvícího prostředí, Darja je pro vás jasná volba.”
          Jan Onesork, www.offcharted.com

“Spolehlivá, otevřená, jasná a odvážná hledat nestandartní postupy. Prostě vědomá žena, která ví, co chce…a tím rozumí i tomu, co chcete Vy.. A když neví, tak se zeptá…”
          Sofie Kalyani Sarras, www.kalyani.cz

“Spolupráce s Darjou pro mě byla na začátku mého podnikání zásadní. Je velkým darem pro nás co máme mnoho vizí a potřebujeme je uchopit, správně pojmenovat a srozumitelně šířit mezi lidi. Děkuji a vřele ji doporučuji nám všem.”
          Jana Minaříková, www.janami.cz

“Popravdě nevím, jak jsem mohla dřív bez Darji fungovat. Považuju naše setkání za osudové a jsem za něj vděčná, každý den. Konečně se můžu věnovat svému podnikání naplno, odpočinout si a nevyhořet, když už je toho moc, a hlavně mám prostor na to být kreativní a věnovat se tomu, co mě naplňuje a v čem jsem dobrá. Darja zvládne ty “otravné administrativní, technické a organizační věci” 10x rychleji, s úsměvem a nadšením a hlavně okamžitě, takže nic nestojí a muže se jít stále kupředu. Neznám lepší způsob jak se z práce, která vás nebaví, nezbláznit – delegujte ji na Darju. Bude za váš business i dýchat a vždy se snažit najít řešení.”
          Mgr. Nina Hanáková, jazyková škola Nina English

Někteří z mých klientů:

ACCEE, The Association of Credit for Central and Eastern Europe
eGen – oline softwarová řešení pro výrobce
Jana Minaříková – Janami – Shiatsu masáže, kurzy,…
Sofie Kalyani Sarras – Spirituální průvodkyně, Inspirátorka, Vizionářka
Jan Onesork – internetový marketing a SEO pro anglicky mluvící země
Centrum Revital – ayurvédské masáže, pobyty a manufaktura ayurvédského čajů a koření
Nina English – angličtina bez učebnic – zážitková angličtina bez učebnic
Markéta Černocká – Pramínky – Konstelace, Cesty a putování
Royal Arena Ivančice – posilovna, tréninky pro ženy
Wine4Life – firemní programy spojují inspiraci vínem s koučovacími principy
English4kids – kreativní angličtina pro děti