Virtuální Asistentky Pro Vaše Podnikání - VA*HUB

Nestíháte? Jste přehlcení a máte pocit, že už je toho na Vás moc?
Chcete, aby Vaše podnikání rostlo a Vy měli více času?

delegujte
A BUĎTE ŠŤASTNÍ

DÍKY DELEGOVÁNÍ MŮŽETE BÝT

ŠŤASTNĚJŠÍ A MÍT HARMONICKÉ PODNIKÁNÍ

 Začít s delegováním už nemůže být jednodušší: můžete si najít pomoc sami z nabídky, nebo mi povíte, s čím potřebujete pomoc, a já Vám doporučím, kdo by Vám mohl pomoci a byl ideálním.
Společně pak nastavíte veškeré procesy spojené s delegováním tak, aby byly jednoduché a efektivní.
Vaše podnikání bude růst – a vy budete mít dostatek času na svou práci i na odpočinek.

Co všechno můžete delegovat?

l

Administrativa, rešerše

Vyhledávání informací, registrace na kurzy, reporty,  fakturace, tvorba databází kontaktů, průzkumy konkurence, analýzy,…

Zákaznická podpora

Telefonická podpora a e-mailovou komunikace s Vašimi zákazníky v češtině, angličtině, italštině, němčině i v dalších jazycích.

Správa webů

Pravidelná aktualizace pluginů, šablon i informací na webu, zálohování a údržba webových stránek.

Newslettery

Tvorba a rozesílání newsletterů a obchodních nabídek a udržování kontaktů s klienty ve Vaší databázi.

Správa e-shopů

Pravidelná údržba e-shopu, plnění novým zbožím, aktualizace skladových zásob a komunikace se zákazníky.

Správa sociálních sítí

Tvorba strategie, grafiky i textu pro Váš Facebook či Instagram. Reporty a vyhodnocování úspěšnosti kampaní.

…a mnoho dalšího.

{

„DĚLEJTE TO, CO VÁS ČINÍ ŠŤASTNÝMI,
A TO OSTATNÍ DELEGUJTE.“

proč si nechat poradit s výběrem asistentky?

Moc dobře vím, jak důležité je, aby Vaše virtuální asistentka rozuměla práci, kterou potřebujete delegovat. Přesně proto jsem začala tvořit a proškolovat tým spolehlivých asistentek – a s radostí Vám z nich vyberu tu Vaši, která má přesně takové znalosti a zkušenosti, jaké potřebujete. A navíc se bude hodit k Vašemu typu osobnosti, dennímu režimu a pracovnímu tempu.

Na úvodní schůzce s Vámi proberu, co všechno můžete delegovat a jak si celý proces efektivně nastavit, aby Vám hned od začátku šetřil čas. Potom vás propojím s asistentkou, se kterou můžete ihned začít spolupracovat. 

Delegujte své povinnosti
a věnujte se svým radostem.

Vyberte si ke spolupráci zkušené podnikatelky, ať už v administrativě či v technikáliích. 

kdo VÁM POMŮŽE DELEGOVAT

A BÝT ŠŤASTNÍ?

Jmenuji se Darja Janíčková a jsem mentorka virtuálních asistentek se 14 letou praxí jako VA. Virtuální asistenci znám z obou stran a jsem jednou z průkopnic virtuální asistence v Čechách.

Moje práce mi dává svobodu a tím i možnost následovat svůj vnitřní rytmus. Když mu naslouchám a sladím se s ním, jsem šťastná nejen já sama, ale i mé kolegyně a klienti. Jsem skutečně nadšená z toho, když mohu vědomě a s otevřeným srdcem podporovat podnikání a vizi mých klientů. A dělat to, v čem jsem skvělá.

A jelikož den má jen 24 hodin a já jenom dvě ruce, od roku 2017 jsem začala sestavovat tým vědomých Žen – podobně smýšlejících online podnikatelek, které se doplňují svými znalostmi i zkušenostmi a mohou se vzájemně zastupovat.

Na mé podnikání má neocenitelný vliv setkání s Mistryní a Realizovanou Ženou Sofií Sarras (Advaita Vedanta) a 17letá meditační praxe. Právě díky spojení s tím, kdo jsme, a spojením s Mistry Neduality a s balijskými ceremoniemi, dostává mé podnikání úplně jiný smysl i náboj. Mými základními hodnotami jsou důvěra, otevřenost a upřímnost – a provází mě nejen mým každodenním životem, ale i podnikáním.

darja-janickova-kdo-stoji-za-projektem

KDO JE

virtuální asistentkA

Virtuální asistentka vám sice neuvaří kávu, ale už dávno neplatí, že vám pomůže jen s posíláním e-mailů a s telefonováním.

Delegovat na ni můžete vše od administrativy přes zákaznickou podporu, reporty či finanční analýzy až po správu webu, e-shopu nebo sociálních sítí.

Považuji za důležité, aby virtuální asistentka nabízela takové služby, které umí a které ji baví – a ráda vám pomůžu vybrat si přesně takovou asistentku, jakou potřebujete.

Co o mně říkají spokojení klienti?

“S Darjou spolupracuji už více než rok. Pravidelně mi pomáhá s úkoly od běžné administrativy, průzkumu, komunikace s partnery až po specifická zadání v online marketingu. Darja reaguje bleskově. Mohu se na ni zcela spolehnout a delegovat tak i důležité úkoly. Pokud hledáte kvalitní virtuální asistentku, která se nezalekne ani anglicky mluvícího prostředí, Darja je pro vás jasná volba.”
Jan Onesork

SEO consultant

“Díky Darje se už nebojím otevřít své e-mailové účty. Naopak, je radost tam chodit. Můj kalendář/diář začal žít svým životem a moje podnikání roste. Již za pouhé 3 dny spolupráce je posun v mém busines výrazný. Darja je opravdu asistentka pro mé podníkání. Je to kouzelnice. Konečně nejsem na všechno sama.”

Jana Sopóci

Genealožka

“Spolehlivá, otevřená, jasná a odvážná hledat nestandardní postupy. Prostě vědomá žena, která ví, co chce…a tím rozumí i tomu, co chcete Vy.. A když neví, tak se zeptá…”

Sofie Kalyani Sarras

“Darja je pro podnikání ta nejlepší volba, její práce je přesná a rychlá. Dřív jsem si nedokázala představit mít virtuální asistentku a teď si zase své podnikání nedokážu představit bez ní  Má dlouholeté zkušenosti, a velký rozhled v mnoha oblastech, je praktická, vtipná a když se do něčeho zamotáte jednoduše vám poradí jak z toho ven. Jo a přes počítače a techniku je machr! Děkuji za tvé služby!”
Jana Minaříková

Lektorka, masérka

Zajímá vás, zda virtuální

asistentka může pomoci i vám?

NAPIŠTE MI!

Nebo mi napište e-mail: darja@lektorum.cz

Sledujte nás na sociálních sítích