Reference - VA*HUB

PROFESIONÁLNÍ VIRTUÁLNÍ ASISTENTKY PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

REFERENCE

naši klienti

…kteří již ví, že spolupráce s námi je skvělá.

Popravdě nevím, jak jsem mohla dřív bez Darji fungovat. Považuju naše setkání za osudové a jsem za něj vděčná, každý den. Konečně se můžu věnovat svému podnikání naplno, odpočinout si a nevyhořet, když už je toho moc, a hlavně mám prostor na to být kreativní a věnovat se tomu, co mě naplňuje a v čem jsem dobrá. Darja zvládne ty “otravné administrativní, technické a organizační věci” 10x rychleji, s úsměvem a nadšením a hlavně okamžitě, takže nic nestojí a muže se jít stále kupředu. Neznám lepší způsob jak se z práce, která vás nebaví, nezbláznit – delegujte ji na Darju. Bude za váš business i dýchat a vždy se snažit najít řešení.”

Mgr. Nina Hanáková

Zakladatelka jazykové školy Nina English

“S Darjou spolupracuji už více než rok. Pravidelně mi pomáhá s úkoly od běžné administrativy, průzkumu, komunikace s partnery až po specifická zadání v online marketingu. Darja reaguje bleskově. Mohu se na ni zcela spolehnout a delegovat tak i důležité úkoly. Pokud hledáte kvalitní virtuální asistentku, která se nezalekne ani anglicky mluvícího prostředí, Darja je pro vás jasná volba.”
Jan Onesork

SEO consultant

“Díky Darje se už nebojím otevřít své e-mailové účty. Naopak, je radost tam chodit. Můj kalendář/diář začal žít svým životem a moje podnikání roste. Již za pouhé 3 dny spolupráce je posun v mém busines výrazný. Darja je opravdu asistentka pro mé podníkání. Je to kouzelnice. Konečně nejsem na všechno sama.”

Jana Sopóci

Genealožka

To co mě bere energii a vyčerpává mě, ty administrativní věci..to Darja uděla s lehkostí a pohodou..příjemná spolupráce.. Děkuji

Monika Kudelová

Certifikovaná průvodkyně jógou k smíchu

“Spolehlivá, otevřená, jasná a odvážná hledat nestandardní postupy. Prostě vědomá žena, která ví, co chce…a tím rozumí i tomu, co chcete Vy.. A když neví, tak se zeptá…”

Sofie Kalyani Sarras

Průkopnice, Vizionářka, Filantropka, Hvězdná šamanka

“Darja je pro podnikání ta nejlepší volba, její práce je přesná a rychlá. Dřív jsem si nedokázala představit mít virtuální asistentku a teď si zase své podnikání nedokážu představit bez ní  Má dlouholeté zkušenosti, a velký rozhled v mnoha oblastech, je praktická, vtipná a když se do něčeho zamotáte jednoduše vám poradí jak z toho ven. Jo a přes počítače a techniku je machr! Děkuji za tvé služby!”
Jana Minaříková

Lektorka, masérka

“S Darjou spolupracujeme již několikátým rokem. Nepatříme mezi lidi, kteří jsou kamarádi s pc technikou, proto je Darji práce pro nás velkou pomocí a úlevou zároveň. To, nad čím bychom trávili spousto času, má Darja během krátké doby hotovo. Spolupráce s ní nám ušetří spoustu času, který můžeme zase věnovat tomu, co umíme my. Dokáže nám pomoci zrealizovat to, na co my nestačíme.

Je spolehlivá, rychlá, iniciativní a svoji práci dělá srdcem. Máme díky ní funkční web, e-shop, pravidelnou komunikaci s klienty pomocí newsletterů. To, co oceňuji je i to, že myslí jako by byla součástí naší firmy a nejen „externí spolupracovník“. Hledá vždy řešení s ohledem na to, co je pro nás vhodné i ekonomické.
Její služby doporučuji všem, kteří potřebují ušetřit čas, anebo je některá administrativní práce nebaví a tím i zdržuje.
Jsme rádi, že jsme jejími klienty.”

Ivana Robošová, Ayurvéda Manufaktura s.r.o.

Kurzy a pobyty s ayurvédou, online obchod, masáže a zahraniční cesty

Dokonalý servis s maximální pozorností na vaše potřeby.

Mgr. Nina Hanáková

Zakladatelka jazykové školy Nina English

CHCETE TAKÉ DELEGOVAT SVÉ ČINNOSTI?

ZAJÍMÁ VÁS, JAK TO FUNGUJE?

NEVÍTE, zda je to i pro vás?

NAPIŠTE MI!

1 + 5 =

Sledujte nás na sociálních sítích