homepage - VA*HUB

Mé jméno je Darja Janíčková a v roli virtuální asistentky působím od roku 2009.

Moje práce mě vždy bavila, ale chyběl mi prostor pro vzdělávání. Uvědomovala jsem si hodnotu času a energie, a to nejen ve vztahu k firmě, ale i ke mně samotné. Běžný pracovní harmonogram se zkrátka neslučoval s mým vnitřním.

S jasností jsem pochopila, že svůj potenciál mohu naplnit ve chvíli, kdy si umožním i v pracovní rovině naprostou svobodu a tím možnost následovat svůj vnitřní rytmus. Když mu naslouchám, když se s ním sladím, činím tak štastnou nejen sebe, ale i své pracovní kolegy a klienty.

Moje radost z práce se tak mohla násobit a mé schopnosti vzkvétaly. Kreativita nabývala ještě větší barevnosti, dovednosti se rozšiřovaly a já postupně věděla, že tohle je to, co mohu svým klientům nabídnout. Kolegyni, asistentku, Ženu s otevřeným srdcem a odhodláním, která bude podporovat jejich firmu/podnikání/vizi. Oni tak získají prostor následovat svůj rytmus a investovat čas do úkolů, které jsou pro ně prioritní. A já budu naplňovat svůj potenciál a dělat to v čem jsem skvělá.

A jelikož den má jen 24 hodin a já jenom dvě ruce :), od roku 2018 již nejsem jen já, ale vytvořila jsem tým žen, podobně smýšlejících, šikovných, s vlastní specializací. Mohu tedy nabídnout více služeb (některé služby jsem dodnes nenabízela, i když jste si je přáli), ve větším rozsahu a poprvé tedy i zastupitelnost. Více info najdete zde.

Za to, kdo nyní jsem a co dělám, děkuji především Sobě, svým rodičům a své Mistryni Sofii Kalyani.
Vše, co dělám, je věnováno pro Štěstí, Osvobození a Realizaci všech Bytostí.