Začínáme - VA*HUB

VIRTUÁLNÍ ASISTENTKY PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

DELEGUJTE
A BUĎTE ŠŤASTNÍ

Nestíháte? Jste přehlceni? Děláte to, co vás nebaví? Vyřizujete e-maily pozdě? Nemáte ještě nikoho, kdo by vám s tím kvalitně pomáhal?

Delegujte na virtuální asistentku…

proč s námi spolupracovat

Budete mít prostor na důležité činnosti, na sebe, na rodinu, či na cestování.
Vaše firma může růst a Vy se můžete zase více uvolnit a nebudete na to sami.
Naučíme Vás, jak a co je možné delegovat, vybereme tu nejlepší asistentku právě pro Vás
a provedeme společně nastavení procesů, aby byly co nejjednodušší.
Můžeme Vám pomoci například s:

k

Administrativa, rešerše

Vyhledávání informací, registrace na váš kurz, reporty,  fakturace, tvorba databází kontaktů, průzkumy konkurence, analýzy,…

Zákaznická podpora

Telefonická podpora a e-mailovou komunikace s Vašimi zákazníky v češtině, angličtině, italštině, němčině i v dalších jazycích.

Správa webů

Pravidelná aktualizace pluginů, šablon, zálohování, údržba aktuálních informací, prostě aby Váš web byl opravdu aktuální.

Newslettery

Tvorba a zasílání newsletterů a obchodních nabídek Vašim klientům pro udržení kontaktu s Vaší databází.

Správa e-shopů

Údržba aktuálnosti e-shopu, plnění novým zbožím, aktualizace skladových zásob, vše co Váš e-shop potřebuje.

Správa sociálních sítí

Tvorba strategie, grafiky i textu pro Váš Facebook či Instagram. Reporty a vyhodnocování úspěšnosti kampaní.

Delegujte své povinnosti a věnujte se svým radostem.

mých zkušeností

asistentek v týmu

proškolených žen

vypitých kokosů 🙂

naši klienti

“Popravdě nevím, jak jsem mohla dřív bez Darji fungovat. Považuju naše setkání za osudové a jsem za něj vděčná, každý den. Konečně se můžu věnovat svému podnikání naplno, odpočinout si a nevyhořet, když už je toho moc, a hlavně mám prostor na to být kreativní a věnovat se tomu, co mě naplňuje a v čem jsem dobrá. Darja zvládne ty “otravné administrativní, technické a organizační věci” 10x rychleji, s úsměvem a nadšením a hlavně okamžitě, takže nic nestojí a muže se jít stále kupředu. Neznám lepší způsob jak se z práce, která vás nebaví, nezbláznit – delegujte ji na Darju. Bude za váš business i dýchat a vždy se snažit najít řešení.”


Mgr. Nina Hanáková, zakladatelka jazykové školy Nina English

“S Darjou spolupracuji už více než rok. Pravidelně mi pomáhá s úkoly od běžné administrativy, průzkumu, komunikace s partnery až po specifická zadání v online marketingu. Darja reaguje bleskově. Mohu se na ni zcela spolehnout a delegovat tak i důležité úkoly. Pokud hledáte kvalitní virtuální asistentku, která se nezalekne ani anglicky mluvícího prostředí, Darja je pro vás jasná volba.”


Jan Onesork, www.offcharted.com

 

“Spolehlivá, otevřená, jasná a odvážná hledat nestandartní postupy. Prostě vědomá žena, která ví, co chce…a tím rozumí i tomu, co chcete Vy.. A když neví, tak se zeptá…”


Sofie Kalyani Sarras, www.kalyani.cz

“S Darjou spolupracujeme již několikátým rokem. Nepatříme mezi lidi, kteří jsou kamarádi s pc technikou, proto je Darji práce pro nás velkou pomocí a úlevou zároveň. To, nad čím bychom trávili spousto času, má Darja během krátké doby hotovo. Spolupráce s ní nám ušetří spoustu času, který můžeme zase věnovat tomu, co umíme my. Dokáže nám pomoci zrealizovat to, na co my nestačíme.

Je spolehlivá, rychlá, iniciativní a svoji práci dělá srdcem. Máme díky ní funkční web, e-shop, pravidelnou komunikaci s klienty pomocí newsletterů. To, co oceňuji je i to, že myslí jako by byla součástí naší firmy a nejen „externí spolupracovník“. Hledá vždy řešení s ohledem na to, co je pro nás vhodné i ekonomické.
Její služby doporučuji všem, kteří potřebují ušetřit čas, anebo je některá administrativní práce nebaví a tím i zdržuje.

Jsme rádi, že jsme jejími klienty.”


Ayurvéda Manufaktura s.r.o.

Centrum Revital s.r.o.

“Díky Darje se už nebojím otevřít své e-mailové účty. Naopak, je radost tam chodit. Můj kalendář/diář začal žít svým životem a moje podnikání roste. Již za pouhé 3 dny spolupráce je posun v mém busines výrazný. Darja je opravdu asistentka pro mé podníkání. Je to kouzelnice. Konečně nejsem na všechno sama. 


Jana Sopóci, www.puvod.cz

“Dokonalý servis s maximální pozorností na vaše potřeby.”


Mgr. Nina Hanáková, zakladatelka jazykové školy Nina English

“Darja je pro podnikání ta nejlepší volba, její práce je přesná a rychlá. Dřív jsem si nedokázala představit mít virtuální asistentku a teď si zase své podnikání nedokážu představit bez ní  Má dlouholeté zkušenosti, a velký rozhled v mnoha oblastech, je praktická, vtipná a když se do něčeho zamotáte jednoduše vám poradí jak z toho ven. Jo a přes počítače a techniku je machr! Děkuji za tvé služby!


Jana Minaříková, www.janami.cz

“To co mě bere energii a vyčerpává mě, ty administrativní věci ..to Darja udělá s lehkostí a pohodou..v příjemná spolupráce.. Dekuji

Monika Kudelová

Zajímá vás, zda virtuální asistentka může pomoci i vám?

Napište mi!